Byznys pro životCSRDiverzitaOdpovědné firmyOdpovědní lídřiS korporací v zádechTémata

Obrazem z galavečera TOP Odpovědná firma 2015. Jaké to v Pražské křižovatce bylo a kdo uspěl?

Prestižní ceny TOP Odpovědná firma 2015 byly rozdány v úterý na slavnostním galavečeru v prostorách Pražské křižovatky. Prohlédněte si fotogalerii, zjistíte, že společenská odpovědnost neboli CSR může být i hodně veselá záležitost.

Letos poprvé tuzemské společnosti kromě uznání za projekty či strategie roku měly možnost ve dvanáctém ročníku soutěže TOP Odpovědná firma, kterou pořádá platforma Byznys pro společnost, získat výroční certifikáty – v úrovni bronzová, stříbrná či zlatá – podle toho, jak úspěšně prošly hodnocením nezávislých porotců z řad veřejné správy, odborných institucí, byznysu, neziskového sektoru či médií.

Přehled všech oceněných firem a projektů najdete ZDE.

Ceny na slavnostním večeru v Pražské křižovatce oceněné firmy přebíraly mimo jiné z rukou ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera, náměstků ministerstev, zástupců Evropské komise či Svazu průmyslu a dopravy ČR a řady vysokých představitelů nejvýznamnějších tuzemských podniků.

A jaké to v Pražské křižovatce bylo?
Projděte si fotogalerii z galavečera. Fotil Filip Singer.

&

Sdílet článekShare on FacebookTweet about this on Twitter
Předchozí článek

Mladým naleju s úsměvem, ale kofolu, říká vicemistr světa v čepování piva

Následující článek

Na myšlenku dát práci lidem bez domova mě přivedl syn, říká šéf českého Siemensu Eduard Palíšek

Petra Horáková

Petra Horáková

Petra Horáková se dlouhodobě věnuje tématu odpovědného podnikání. Byla u startu pravidelných příloh Hospodářských novin věnovaných oblasti CSR, účastní se i odborných konferencí a diskusí. Čtyři roky se věnovala projektu TOP 25 žen českého byznysu. Petra začínala svou novinářskou dráhu v polovině 90. let jako redaktorka ostravské přílohy deníku MF DNES.