CharitaCSRDiverzitaGenderNeziskový světOdpovědné zálibyOdpovědný život

Pozvánka na víkend: Festival udržitelné módy podporuje týrané ženy

Prague Vintage Fair 2015 přinese na konci září smršť módních senzací. Během posledního zářijového víkendu vystaví organizátoři více než tisíc originálů z let 1920-1980 ve svém luxusním pop-up obchodním domě umístěném v renesančním sále Novoměstské radnice. Festival zve i na konferenci o udržitelné módě nebo na charitativní bazar.

Vyvrcholením programu festivalu Prague Vintage Fair 2015, který se koná tento víkend v Praze, bude přehlídka charitativní kolekce Dress for Love, na jejíž tvorbě se podílely návrhářky Zuzana Kubíčková, Helena Fejková, Ivana Follová, Daniela Pešková,  Mirka Talavašková, Tereza Vu, Zuzana Veselá, Veronika Bijok a Lada Vyvialová.

ČTĚTE: HEREČKA POLÍVKOVÁ SI V KLIPU BOTY NEKOUPILA. A CO VY? KOUPÍTE DALŠÍ PÁR JEN TAK?

Prague Vintage Fair láká také na galapřehlídku a následnou veřejnou dražbu třinácti sexy „rychlosvlékacích“ autorských modelů z charitativní kolekce Dress for Love, která vznikla z iniciativy festivalu na podporu týraných žen. Festival zve i na jednodenní konferenci o udržitelné módě nebo na charitativní bazar oblečení v Síni „dobrot“, kam mohou lidé přijít i bez vstupenky.

Prague Vintage Fair 2015 se bude konat 26. a 27. 9. na Novoměstské radnici v Praze.

Otevírací doba:

  • Obchodní dům 11-17 hod.
  • Přehlídka 26. 9. v 18 hod.
  • Bar otevřen v sobotu 11-20 hod v neděli 11-17 hod.

Vstupenky v předprodeji na goout.cz a v pokladně Neviditelné výstavy na Novoměstské radnici.

Sdílet článekShare on FacebookTweet about this on Twitter
Předchozí článek

Tesco daruje každý den neprodané ovoce a zeleninu potravinovým bankám

Následující článek

Komentář Lenky Tréglové: Milé děti, tohle je vaše planeta, musí vám vydržet napořád

Lenka Tréglová

Lenka Tréglová

První šéfredaktorka MY89 stála u rozjedu magazínu a pečovala o něj prvního půl roku. Lenka dříve řídila časopisy Dívka a Marianne, byla dlouholetou vedoucí magazínu Ona Dnes. Doma má dvě dcery, dvě kočky a čtyři knihovny.